Mirlircom banesa

liberator orgasm video

ass tits teens

Apartment / Banesa. OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN. 70 m². 2 dhoma. Lezhë 4 nëntor 10:47. 53.000 €. 12 foto. Apartment / Banesa..

Web. Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com. Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë .... Web.

cheap motorcycles for sale

harris teeter coconut water

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="1e6a5305-afdc-4838-b020-d4e1fa3d3e34" data-result="rendered">

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="fcf07680-209f-412a-b16b-81fb9b53bfa7" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="d2d946e1-1c23-4b2d-a990-269a8ca3bbd1" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="3f5996db-dcae-42ec-9c65-9d9cedc394ad" data-result="rendered">

MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kërko në mesin e 858.736 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime ... ose Posto shpalljen tënde Shpalljet premium Premium Apartment / Banesa SHITET BANESA NE MITROVICE! 69.900 €.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="78af96d0-7cb6-4994-bf57-50ca22b0d7c1" data-result="rendered">
Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="3c88043c-a927-4e99-b071-cdda0e6d61ae" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="31d36e8b-1567-4edd-8b3f-56a58e2e5216" data-result="rendered">

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="9828be5f-6c57-4d3e-bf10-6fabe21887e9" data-result="rendered">
Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="61f698f9-2c91-4f15-8919-c8368666345e" data-result="rendered">

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c464f94b-4449-4e5e-aeab-b1fb780deb4f" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ️ Banesa është e renovuar, Banjo tersisht e renovuar!. Banesa, who claims to be 120 years old and whose career as midwife includes only seven... (full context) Meanwhile, the entire village comes to visit the baby. Banesa suggests that Rupban try finding a goat for Nazneen to suckle. Rupban waits, helpless, wishing... (full context).

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="b0be0c29-16e4-4e97-a5c0-b7d0e91c37f0" data-result="rendered">

Pejë Premium Apartment / Apartment SHITET BANESA NE MITROVICE! 69,900.00 € Mitrovicë Recent revelations Copiers and equipment Fellne per Golf.5.6.7.Passat... 640.00 € Podujevë Apartment / Apartment Shitet banesa 55.75m2, kati ... With agreement Fushë Kosovë Apartment / Apartment Shitet banesa 83.67m2, kati ... With agreement Fushë Kosovë.

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="cc7b971a-3b10-4efe-8a71-9750f5a2dc3a" data-result="rendered">

Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com. Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë ....

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="841df746-76ff-40d4-a9e7-ab3417951c7d" data-result="rendered">

2021. 6. 15. · Updated: 12:46 ET, Jun 15 2021 LISA Banes' wife Kathryn Kranhold shared an emotional post after the actress, 65, died following hit and run scooter crash. Kathryn has been pleading with witnesses of the accident to come forward and say what they know about the person who hit her wife. Read our Lisa Banes live blog for the latest news and updates.

blonde teen logan sex

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c9fcc261-dde9-4af6-96a4-871ce9c843a7" data-result="rendered">
Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="ade3eecf-5540-4afa-acd4-1e56838dd05a" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="4d215b96-b52e-49f9-9335-980f09fbeb75" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ️ Banesa është e renovuar, Banjo tersisht e renovuar!.

Banesa / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndertimi mirlir.com ,kategori Banesa ,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë ....

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="795da395-b604-4321-9a03-a2e708cba49c" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="1c12ccaf-cc5b-403e-b51f-730b391778ac" data-result="rendered">

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="448dcd25-4a48-40c9-be08-69d217d3f025" data-result="rendered">

2021. 6. 15. · Updated: 12:46 ET, Jun 15 2021 LISA Banes' wife Kathryn Kranhold shared an emotional post after the actress, 65, died following hit and run scooter crash. Kathryn has been pleading with witnesses of the accident to come forward and say what they know about the person who hit her wife. Read our Lisa Banes live blog for the latest news and updates.

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="e9108589-8920-4ae9-9727-6b6c3f3959ac" data-result="rendered">

Banesa 92m2 kati 6 te POLICIA E TRAFIKUT 92 m² 2 dhoma Fushë Kosovë Sot, 08:41 400.00 € 6 foto Apartment / Apartment Ofrohet Banesa Ne Shitje 85m2 Ne Lagjjen Kalabria!DELTA 85 m² 3,5 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 64,000.00 € 5 foto Apartment / Apartment Shitet banesa 55.21m2, kati 5 5521 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 With agreement 10 foto.

⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina.

1968 suburban for sale

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="5b3b1b0a-1ccc-4b67-a0ca-cdbbdf4f4447" data-result="rendered">

⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina.

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

2005 Viti. 200,000 Kilometra. 🛑shitet🛑 audi a3 motorr 2.0 nafte ️audi a3 ️viti 2005 ️manuale ️motorr 2.0 nafte ️km 240 mije ️e sapo targuar me letra per 1 vit ️☎️cel:0696172934 ️4400€ ️..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="301eace2-6dbe-4e79-b973-c85136d0509f" data-result="rendered">

Pejë Premium Apartment / Apartment SHITET BANESA NE MITROVICE! 69,900.00 € Mitrovicë Recent revelations Copiers and equipment Fellne per Golf.5.6.7.Passat... 640.00 € Podujevë Apartment / Apartment Shitet banesa 55.75m2, kati ... With agreement Fushë Kosovë Apartment / Apartment Shitet banesa 83.67m2, kati ... With agreement Fushë Kosovë.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="b88da2e9-fae2-4b6b-9d5b-47d3f8541001" data-result="rendered">

amateur girlfriend and two guys

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="ccdfb94e-e59d-4f21-963a-b3d40d6cedd6" data-result="rendered">

Shitet Banesa 155 m2 (kati perdhes) afer rruges Dardania F.Ko. Fushë Kosovë Dje, 23:29. 110.000 €. 9 foto. Apartment / Banesa..

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="4b15af10-4eb1-4162-ae9b-eb3d3824beac" data-result="rendered">

Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="80945d4b-b8f8-4325-960e-45fca311cdc9" data-result="rendered">

Banesa 92m2 kati 6 te POLICIA E TRAFIKUT 92 m² 2 dhoma Fushë Kosovë Sot, 08:41 400.00 € 6 foto Apartment / Apartment Ofrohet Banesa Ne Shitje 85m2 Ne Lagjjen Kalabria!DELTA 85 m² 3,5 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 64,000.00 € 5 foto Apartment / Apartment Shitet banesa 55.21m2, kati 5 5521 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 With agreement 10 foto.

Banesa 92m2 kati 6 te POLICIA E TRAFIKUT 92 m² 2 dhoma Fushë Kosovë Sot, 08:41 400.00 € 6 foto Apartment / Apartment Ofrohet Banesa Ne Shitje 85m2 Ne Lagjjen Kalabria!DELTA 85 m² 3,5 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 64,000.00 € 5 foto Apartment / Apartment Shitet banesa 55.21m2, kati 5 5521 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 08:41 With agreement 10 foto.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ️ Banesa është e renovuar, Banjo tersisht e renovuar!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="9ef17ea2-ef45-4ae3-bd5b-cf93789e8b08" data-result="rendered">

Eyes On Mikaela Scene - Transformers (2007) Movie Clip [1080p 60 FPS HD]Sam Witwicky drives up Mikaela Banes on his Chevrolet Camaro (Bumblebee)TM & © Paramo.

🔸Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me pamje Juge edhe Perendim! - Menaxhimi i hyrjes kryesore dhe në garazha me kartelë dhe interfon. 🔸Banesa është e gatshme për Banim! Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309 email: [email protected] #.

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="6fcd7ea9-fb7a-450b-b1ea-781c4993106a" data-result="rendered">

Bane Definition & Meaning - Merriam-Webster bane 1 of 3 noun (1) ˈbān 1 : a source of harm or ruin : curse national frontiers have been more of a bane than a boon for mankind D. C..

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="188a3224-dc64-48eb-bd47-841a77024278" data-result="rendered">

2022. 11. 17. · High school student (formerly) Mikaela Banes is a high school student. A beauty with brains, a penchant for fixing cars, she accepted Sam Witwicky 's offer to ride her home in his new car . Contents 1 Fiction 1.1 Transformers film 1.2 Transformers: The Junior Novel 1.3 Transformers: The Game 1.4 Titan Magazine 1.5 Revenge of the Fallen film.

free erotic incest

2005 Viti. 200,000 Kilometra. 🛑shitet🛑 audi a3 motorr 2.0 nafte ️audi a3 ️viti 2005 ️manuale ️motorr 2.0 nafte ️km 240 mije ️e sapo targuar me letra per 1 vit ️☎️cel:0696172934 ️4400€ ️..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="f382f1cb-123c-4436-b2cb-f34bf4bd680f" data-result="rendered">

LINA-Shitet banesa 128m2 kati -VIII- Ferizaj 368/17. Facebook. Email or phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of Mirlir.com on Facebook. Log In. or. Create new account. See more of Mirlir.com on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create new account. Not now. Related Pages. Agjensioni Prishtina City. Real Estate Company.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tophane,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="a6d1e317-2a68-412a-ac27-144ef69937ca" data-result="rendered">
📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="7f98a789-3b67-4341-af9a-7a61fcfef1b5" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c4ef3b89-a313-4f86-afe7-b2fa8824a5d8" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ️ Banesa është e renovuar, Banjo tersisht e renovuar!.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!. Description Banesa jepet me qera 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhine Ballkon E mobiluar komplet Kati 4 Per familjar 220 € Contact the bidder Save ad Banesa 049667063 Report ad Print ad Edit / Delete ad Similar ads Banesa n’shitje afer Abi C... With agreement Prizren shitet Banesa Afer ETC 66,500.00 € Prizren.

Eyes On Mikaela Scene - Transformers (2007) Movie Clip [1080p 60 FPS HD]Sam Witwicky drives up Mikaela Banes on his Chevrolet Camaro (Bumblebee)TM & © Paramo.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="6f5554a3-ec26-4515-9be0-6f8ea6f8c41b" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

dog bike carrier halfords

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c8cc1969-d820-49c0-bd97-4a16409af920" data-result="rendered">

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

Apartment / Banesa. OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN. 70 m². 2 dhoma. Lezhë 4 nëntor 10:47. 53.000 €. 12 foto. Apartment / Banesa..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="1ff11ba8-c3f2-4e9d-852a-b3026eac37c0" data-result="rendered">

Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com. Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë ....

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="8156870e-b97f-4442-8a03-5720a69ae24a" data-result="rendered">
Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c41171c6-8800-408c-977a-63fbe4751645" data-result="rendered">
Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="c8440305-5310-42a8-8e6e-569844b4b405" data-result="rendered">

comcast jobs

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="433508ca-f506-4049-8107-ad1ca0adc804" data-result="rendered">

Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com. Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë ....

KODI 068 💥KOMPLEKSI BANESOR ME QIRA💥 ️Leshohet me qira kompleksi banesor në FUSHË KOSOVË ️Kompleksi ka 3 banesa me sipërfaqe 150m2,dhe ballkoni me sipërfaqe 150m2 ️Banesat posedojnë: ️3Dhoma Gjumi ️Sallon ️Kuzhinë ️Banjo ️Ballkon ️Lokali me sipërfaqe 150m2,në katin përdhes..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="ed36168c-2d75-44bb-af14-7e035d599b8a" data-result="rendered">

MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kategorite Kyçu Posto shpallje Kontakt English Posto shpallje Të gjitha kategoritë Të gjitha vendet Kërko Kërko në mesin e 980.922 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="1bb3543d-1fb5-4afe-8ef5-45ff8933e40c" data-result="rendered">

Bar Dhe Restorante (294) Vende Me Vlera Turistike (45) Okazione-Me te klikuarat. Apartament1+1ne Shitje Te Cas. Tirane. 48,000 Euro. Shitet Apartament. Tirane. 48,000 Euro.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

tripadvisor colorado springs

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="499b9b11-bae6-4d48-88ec-c64c9a57d41b" data-result="rendered">
📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="2bcc452a-5a51-4c9b-8b1c-ae36b5034865" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tophane,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="48228821-4764-4930-8058-fa20661df210" data-result="rendered">

KODI 068 💥KOMPLEKSI BANESOR ME QIRA💥 ️Leshohet me qira kompleksi banesor në FUSHË KOSOVË ️Kompleksi ka 3 banesa me sipërfaqe 150m2,dhe ballkoni me sipërfaqe 150m2 ️Banesat posedojnë: ️3Dhoma Gjumi ️Sallon ️Kuzhinë ️Banjo ️Ballkon ️Lokali me sipërfaqe 150m2,në katin përdhes..

Apartment / Banesa. OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN. 70 m². 2 dhoma. Lezhë 4 nëntor 10:47. 53.000 €. 12 foto. Apartment / Banesa..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="413ab001-2848-41cf-92f1-81742d4537a6" data-result="rendered">
Apartment / Banesa. OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN. 70 m². 2 dhoma. Lezhë 4 nëntor 10:47. 53.000 €. 12 foto. Apartment / Banesa..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="87e860e9-7c81-4e1d-9b5f-e4519a9b4c4b" data-result="rendered">

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Lezhë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Lezhë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="812bb8a5-f37f-482f-b0f7-8b14d7f70bfb" data-result="rendered">

KODI 068 💥KOMPLEKSI BANESOR ME QIRA💥 ️Leshohet me qira kompleksi banesor në FUSHË KOSOVË ️Kompleksi ka 3 banesa me sipërfaqe 150m2,dhe ballkoni me sipërfaqe 150m2 ️Banesat posedojnë: ️3Dhoma Gjumi ️Sallon ️Kuzhinë ️Banjo ️Ballkon ️Lokali me sipërfaqe 150m2,në katin përdhes..

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="2f47a18d-77ad-4564-8be4-df4934a90f26" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="6703da9d-14b1-42ff-86e2-968931cc0dc3" data-result="rendered">

Apartment / Banesa në shitje | MirLir.com Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri Everything immovability Apartment / Apartment 1 - 50 nga 81.894 Ads > 11 foto Apartment / Apartment Shitet Banesa 63 m2+Garazh+depo ne Mati 1 63 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 08:12 54,999.00 € 3 foto Apartment / Apartment Shitet banesa 66.9m2 ne B.Diellit.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

webcam and dacing girls

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="e544fef0-caf6-40ab-bc42-376a943105bf" data-result="rendered">

Description Banesa jepet me qera 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhine Ballkon E mobiluar komplet Kati 4 Per familjar 220 € Contact the bidder Save ad Banesa 049667063 Report ad Print ad Edit / Delete ad Similar ads Banesa n’shitje afer Abi C... With agreement Prizren shitet Banesa Afer ETC 66,500.00 € Prizren.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="3ce15dab-9ad2-44d5-9db7-4605cbd9de5e" data-result="rendered">
Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="38c4c5ec-2be1-4c34-8040-29ef3da9f3b4" data-result="rendered">

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kategorite Kyçu Posto shpallje Kontakt English Posto shpallje Të gjitha kategoritë Të gjitha vendet Kërko Kërko në mesin e 980.922 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="5c6a0933-78b3-403d-8a8b-28e6b2cacb33" data-result="rendered">

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

blackjack pizza salads

MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kërko në mesin e 858.736 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime ... ose Posto shpalljen tënde Shpalljet premium Premium Apartment / Banesa SHITET BANESA NE MITROVICE! 69.900 €.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="7ce0547e-f110-4d49-9bed-3ec844462c17" data-result="rendered">

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë. 📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="0917bc3b-4aa5-44a6-a3c5-033fd1a2be7a" data-result="rendered">

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

📣SHITET BANESA Kawa Group RrugaB💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: Rruga #BardhylQaushi, rruga B, #kompleksi Kawa Group. 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 77.34m2 🏢Kati 5- të 👉Çmimi: 1,100 euro m2 Total=85,000euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi 2 Ballkona Banjo WC Garazha me depo gjindet ne objektin "F", 50. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina.

magento 2 throw exception

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="f4fa98eb-2d05-4ac8-bb0d-a5326b634c84" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="1b277482-7276-4b33-a359-28ef0a28113a" data-result="rendered">

2021. 8. 6. · Banes was hospitalized and died on July 14 at age 65. She had appeared in numerous stage productions, television shows and movies, including “Gone Girl” in 2014 and “Cocktail” with Tom Cruise in 1988. On television, she had roles on “Nashville,” “Madam Secretary,” “Masters of Sex” and “NCIS.”.

#SUPER #OFERTE #Shitet #Banesa #RoyallMall Banesë në shitje me dy dhoma gjumi në lagjen Mati 1 - Rruga B në kompleksin ROYAL MALL Sipërfaqja 88 m2 Kati 6, pamje nga lindja. * Përshkrimi i banesës * Renditja: - Sallon me kuzhine; - Dy dhomë gjumi; - Korridor; - Banjo; - WC; - Ballkon. Kompleks ROYALL MALL është i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë, duke përfshirë.

⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina.

49ers shirt women

veritas press teacher salary

balls tied

mup kamere

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

dell g15 ram upgrade

Apartment / Banesa Ofrohet banesa ne shitje te Maxi24 ne Mati 1 !DELT 83 m² 3,5 dhoma Prishtinë Sot, 09:44 76.000 € 9 foto Apartment / Banesa Shiten banesat ,Në rrugën Muharrem Fejza (Rrugë Kryesore) 127 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 09:44 Me Marrveshje 5 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 80m2 ne qender te qytetit!ELTA 80 m² 3 dhoma. GitHub: Where the world builds software · GitHub.

sheer panty pussy

Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com. 2005 Viti. 200,000 Kilometra. 🛑shitet🛑 audi a3 motorr 2.0 nafte ️audi a3 ️viti 2005 ️manuale ️motorr 2.0 nafte ️km 240 mije ️e sapo targuar me letra per 1 vit ️☎️cel:0696172934 ️4400€ ️.. 2022. 6. 24. · Who is Lisa Banes? American actress Lisa Banes was born on the 9th of July, 1995, and appeared in a number of shows and films during the course of her acting career. Born in Ohio, she studied. 📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ️ Banesa është e renovuar, Banjo tersisht e renovuar!. Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

pinky xxx anal

www update software hyper starsat 2000hd

indeed grande prairie

drunk girls getting butt fucked

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit.. Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes.. Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

applitrack iowa

Web.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Web.

KODI 068 💥KOMPLEKSI BANESOR ME QIRA💥 ️Leshohet me qira kompleksi banesor në FUSHË KOSOVË ️Kompleksi ka 3 banesa me sipërfaqe 150m2,dhe ballkoni me sipërfaqe 150m2 ️Banesat posedojnë: ️3Dhoma Gjumi ️Sallon ️Kuzhinë ️Banjo ️Ballkon ️Lokali me sipërfaqe 150m2,në katin përdhes..

change interface name centos 7

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kategorite Kyçu Posto shpallje Kontakt English Posto shpallje Të gjitha kategoritë Të gjitha vendet Kërko Kërko në mesin e 980.922 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime.

zillow tampa florida

Banesa, who claims to be 120 years old and whose career as midwife includes only seven... (full context) Meanwhile, the entire village comes to visit the baby. Banesa suggests that Rupban try finding a goat for Nazneen to suckle. Rupban waits, helpless, wishing... (full context).

2005 Viti. 200,000 Kilometra. 🛑shitet🛑 audi a3 motorr 2.0 nafte ️audi a3 ️viti 2005 ️manuale ️motorr 2.0 nafte ️km 240 mije ️e sapo targuar me letra per 1 vit ️☎️cel:0696172934 ️4400€ ️..

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

the grow room astoria

Banesar Kola - Banesar Kola (Persian: بانصركلا‎, also Romanized as Bāneşar Kolā) is a village in Dabuy-ye Jonubi Rural District, Dabudasht District, Amol County, Mazandaran Province, Iran. Banesa Ohshiro Bane (Sarah Jane Adventures) - The Bane were a huge species of aliens. They worshipped the Bane Mother who was also their Queen.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="8b739592-5677-45dd-be54-059574934486" data-result="rendered">

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="7d572c79-5070-46a2-b4c7-5886e0b613f9" data-result="rendered">

2021. 6. 15. · Actress Lisa Banes, who starred in famous movies like 'Gone Girl' and 'Cocktail', died on June 14, 2021. She was battling critical injuries after being hit by a motorized scooter on June 4, while she was walking down the road in New York City.

⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="5f6281ea-cd4f-433a-84a7-b6a2ace998e1" data-result="rendered">

details posted 9 January 16:32 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 100 m² Numri i dhomave 3 Description. Shitet banesa në Prizren kati 2, përball Stacionit të Autobusëve, banesa është të Minimax ka pamje ka rruga dhe nga ana tjetër Ambullanta.

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

Newsletter. Always stay informed! Fill out our form below and we will send you our electronic newsletter with the latest, promotions and other useful stuff. To complete the registration, you will receive a confirmation link. Click it to be one step closer to the latest when it comes to promotions and events in Baneasa Shopping City!.

Description Banesa jepet me qera 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhine Ballkon E mobiluar komplet Kati 4 Per familjar 220 € Contact the bidder Save ad Banesa 049667063 Report ad Print ad Edit / Delete ad Similar ads Banesa n’shitje afer Abi C... With agreement Prizren shitet Banesa Afer ETC 66,500.00 € Prizren.

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="99494066-5da7-4092-ba4c-1c5ed4d8f922" data-result="rendered">

Bar Dhe Restorante (294) Vende Me Vlera Turistike (45) Okazione-Me te klikuarat. Apartament1+1ne Shitje Te Cas. Tirane. 48,000 Euro. Shitet Apartament. Tirane. 48,000 Euro.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me \"Hotel Nartel\" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-price="{"amountWas":"949.99","amount":"649.99","currency":"USD"}" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="b7de3258-cb26-462f-b9e0-d611bb6ca5d1" data-result="rendered">

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

2022. 11. 15. · Banes played Anne Kane in the 1985 TV miniseries Kane & Abel. Her other television credits include China Beach; Murder, She Wrote; The Practice; NYPD Blue; Desperate Housewives; Law & Order: Special Victims Unit; The Good Wife; NCIS; and Once Upon a Time. From 2010 to 2016, she had a recurring role as Ellen Collins on Royal Pains. [6].

Apartment / Banesa. ⭕OFERTE⭕ BANESA LUKSOZE NE PRISHTINE Price: 899.00 € details posted 24 February 19:17 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country.

" data-widget-price="{"amountWas":"249","amount":"189.99","currency":"USD"}" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="b6bb85b3-f9db-4850-b2e4-4e2db5a4eebe" data-result="rendered">

Music: Alban Skenderaj, Elgit DodaLyrics: Alban SkenderajProduced by Elgit DodaMix & Master: Lorenc AliajPhoto by Rezarta Shkurta ️ Gezuar ditelindjen DUAM.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="3dbe7ec9-2e82-47b7-a0c2-da68d4642911" data-result="rendered">

Banesa për #Marakli të #Gjelbrimit! 📌#Kontrata behet të #Noteri. Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309 email: [email protected] #Banesë #Toke, #Shtepi, #Lokal #Truall #Shite #Bleje #Rruga #NduePerlleshi #ShkollaILIRIA #RrugaB #RrugaC #Mati1 #Xhamia.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 34 m² Numri i dhomave 1 Description. KODI 229💥SHITET BANESA 34m2 - BRESJE💥 ️ Shitet banesa me sipërfaqe 34m2 neto, në katin e 3-të. 📌Gjendet në Bresje. Banesa është me fletë poseduese . Banesa posedon: ️Dhomë ️Kuzhinë.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="b4c5f896-bc9c-4339-b4e0-62a22361cb60" data-result="rendered">

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë qasje në shumë rruge. 📌Banesa është shume e pershtatshme për Biznes - Zyre, Ordinanc, dhe shumë e pershtatshme për Banim. 👉 #Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!.

MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Lezhë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Lezhë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire..

Web.

" data-widget-price="{"currency":"USD","amountWas":"299.99","amount":"199.99"}" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="76cfbcae-deeb-4e07-885f-cf3be3a9c968" data-result="rendered">

Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com. Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë ....

Web. Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

Apartment / Banesa në shitje | Lezhë | MirLir.com Apartment / Banesa në shitje në Lezhë Everything immovability Apartment / Apartment 1 - 50 nga 350 Ads 4 foto Apartment / Apartment Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 66 m², Shengjin 66 m² 1 dhoma Lezhë Sot, 10:20 36,500.00 € 7 foto Apartment / Apartment Shifet apartment ne Shëngjin 89 m².

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="5b79b33a-3b05-4d8b-bfe8-bb4a8ce657a8" data-result="rendered">

BaNES Community Wellbeing Hub uses RIVIAM to enable health and social care partners to co-ordinate care. RIVIAM provides a shared referral management system so authorised users from the different organisations can collaborate. Read more. The latest news and know-how.

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit..

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="77573b13-ef45-46fd-a534-d62aa4c27aa3" data-result="rendered">

Web.

📣#SHITET #BANESA NË #ULPIANË💥 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Ulpian, #Caffe #Infinit #Prishtinë 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: #Neto 69 m2, #Bruto 76.65 m2 🏢Kati 2 👉Çmimi: 110 000 euro👌👌 ️ Renditja: Koridori Salloni me Kuzhinë Dhomë gjumi Dhomë gjumi Ballkon Banjo WC Depo 📌 🏢 Hyrja është e renovuar dhe është nen menaxhim të # ....

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="9c8f3e5c-88f6-426a-8af5-2509430002bb" data-result="rendered">

.

Web.

" data-widget-type="deal" data-render-type="editorial" data-viewports="tablet" data-widget-id="2f0acf65-e0de-4e64-8c09-a3d3af100451" data-result="rendered">

details posted 9 January 16:32 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 100 m² Numri i dhomave 3 Description. Shitet banesa në Prizren kati 2, përball Stacionit të Autobusëve, banesa është të Minimax ka pamje ka rruga dhe nga ana tjetër Ambullanta.

Shitet banesa te â banesat e hirtaâ , perballe Qerimit 2 ne Bregun e Diellit, Prishtine. Me saktesisht, banesa gjendet ne rrugen Afrim Zhitija, Blloku 4, Hyrja 4, Nr.19 (shiqo harten). Banesa eshte ne katin e 5te, dhe ka 3 dhoma: Sallonin, Kuzhinen me Qendrim ditor dhe Dhomen e Fjetjes..

metal desk legs